Maandag 19 november 2018: Bijeenkomst ondermijning

Noteert u alvast in uw agenda? Op maandag 19 november is er een gezamenlijke bijeenkomst voor ondernemers uit Nijmegen en Wijchen over Ondermijning. Het citaat van Johan Cruijff “Je gaat het pas zien als je het doorhebt……” past hier goed bij. Steeds vaker proberen criminele organisaties naar de bovenwereld te komen. Ze maken dan gebruik van de schijnbare anonimiteit die de bedrijventerreinen, winkelgebieden en het buitengebied hun bieden. Georganiseerde criminaliteit ondermijnt het lokale gezag, verslechtert veiligheid en leefbaarheid en levert schade op voor ondernemers.

Reserveer deze datum alvast in uw agenda!! Het programma duurt ongeveer van 17:00 tot 20:00 uur. De bijeenkomst wordt geopend door burgemeester Bruls van de gemeente Nijmegen en burgemeester Verheijen van de gemeente Wijchen.

De uitnodiging met meer informatie over het programma en de mogelijkheid om u aan te melden volgt de tweede helft van oktober.